EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

108,665 €

DVOSOBAN STAN NA DETELINARI ID#10005…

  • Soba: 1.5
  • 2,362 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

94,000 €

DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI ID#9996…

  • Soba: 1.5
  • 2,293 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Grbavica

300 €

IZDAVANJE JEDNOSOBNOG STANA NA GRBAVICI ID#9990…

  • Soba: 0.5
  • 11 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Banatić

450 €

Odlična ponuda , sajmište ID#9989…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

1,000 €

IZDAVANJE PRELEPO NAMEŠTENOG DUPLEKSA - CENTAR ID#9984…

  • Soba: 3.0
  • 17 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Banatić

1,100 €

Banatić, stan samo za odabrane ID#9978…

  • Soba: 3.0
  • 16 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Sajmište

280 €

odlična ponuda garsonjere ID#11727…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

188,500 €

Prodajemo stan- Nova Detelinara, Novogradnja ID#11721…

  • Soba: 2.5
  • 3,250 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Liman 1

450 €

Izdajemo jednoiposoban stan na Limanu 1 ID#11716…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

135,000 €

Odličan 2.0 stan - PRODAJA- Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad ID#11714…

  • Soba: 2.0
  • 2,935 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Liman 1

165,050 €

Prodaja stana-Liman 1-Najtraktivinija lokacija, 62m2, Uknjižen ID#11707…

  • Soba: 2.0
  • 2,662 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

197,600 €

Prodaja trosobnog stana, Bulevar Evrope-76m2 ID#11705…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Telep

132,800 €

PRODAJA STANA U NOVOGRADNJI- UZ DOPLATU ZA GARAŽNO MESTO 18m2-TELEP ID#11696…

  • Soba: 2.0
  • 3,239 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja-dvosoban-41m2-bulevar oslobođenja ID#11692…

  • Soba: 2.0
  • 3,902 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

123,000 €

DVOSOBAN -NAMEŠTEN NA DETELINARI ID#11679…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

150,000 €

Prodajemo odličan stan na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad ID#11507…

  • Soba: 3.0
  • 2,679 €/m2
  • 56 m2