EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Podbara

155,921 €

PRODAJA dvosobnog stana PODBARA* 50m2* Povrat PDV-a ID#10171…

  • Soba: 2.0
  • 3,118 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

277,500 €

ČETVOROSOBAN stan - DUPLEKS 111m2* ID#10160…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Detelinara

153,990 €

Prodaja stana Novi Sad-Dvoisposoban, 64m2 ID#10153…

  • Soba: 2.5
  • 2,406 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Prodajemo stan i lokal Grbavica.28m2+41 m2.Funkcija 3.0-an.Uknjižen! ID#10149…

  • Soba: 0.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

500 €

ODLIČAN STAN NA SAJMU ID#10146…

  • Soba: 2.0
  • 8 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

133,900 €

DVOSOBAN STAN NA BULEVARU OSLOBOĐENJA ID#10117…

  • Soba: 1.5
  • 3,524 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Banatić

380 €

Dvosoban stan za izdavanje može i kao poslovni prostor ID#10109…

  • Soba: 2.0
  • 6 €/m2
  • 60 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

226,000 €

Prodajemo stan u novogradnji- Petrovaradin ID#10102…

  • Soba: 3.5
  • 2,018 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Rotkvarija

115,000 €

Prodaja stana-Novi Sad, Bulevar kralja Petra*Dvosoban, Uknjižen ID#10076…

  • Soba: 1.5
  • 2,875 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Novo Naselje

140,000 €

Prodaja stana- Novo Naselje, Novi Sad ID#10063…

  • Soba: 2.0
  • 2,188 €/m2
  • 64 m2

Bački Petrovac Bački Petrovac

2,800 €

Hala za sve delatnosti ID#10060…

  • Soba: 0.0
  • 1 €/m2
  • 2649 m2

Novi Sad Centar

175,100 €

Dvosoban salonac- Centar- Petra Drapšina ID#10034…

  • Soba: 2.0
  • 2,968 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

220,000 €

ČETVOROSOBAN STAN *DUPLEX *NOVA DETELINARA ID#10030…

  • Soba: 4.5
  • 2,366 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Kej

164,800 €

DVOSOBAN KEJ-63m2 ID#10016…

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

1,900 €

Izdaje se lux Poslovni Prostor u Srcu Novog Sada ID#10015…

  • Soba: 4.0
  • 19 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

160,000 €

Prodaje se dvoiposoban stan na Telepu ID#10010…

  • Soba: 2.5
  • 3,265 €/m2
  • 49 m2