EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Rotkvarija

500 €

Rotkvarija ID#10260…

  • Soba: 2.0
  • 12 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Grbavica

156,460 €

Funkcionalan dvosoban, 49m2- Grbavica ID#10257…

  • Soba: 2.0
  • 3,193 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Grbavica

162,740 €

DVOIPOSOBAN STAN - GRBAVICA ID#10255…

  • Soba: 2.5
  • 3,130 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Grbavica

290,000 €

Prodajemo četvorosoban stan na Grbavici ID#10238…

  • Soba: 4.0
  • 2,522 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Sajmište

153,470 €

ODLIČAN DVOSOBAN STAN - SAJAM ID#10232…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

400 €

IZDAJEMO DVOSOBAN STAN SA KUHINJSKIM ELEMENTIMA ID#10222…

  • Soba: 2.0
  • 6 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Liman 3

500 €

IZDAVANJE DVOIPOSOBNOG STANA- LIMAN 3 ID#10220…

  • Soba: 2.5
  • 7 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

480 €

Bulevar oslobođenja, odlična ponuda ID#10215…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Podbara

292,005 €

ČETVOROSOBAN stan PODBARA* 94m2* Povrat PDV-a ID#10212…

  • Soba: 4.0
  • 3,106 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Podbara

132,425 €

PRODAJA dvosobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10209…

  • Soba: 2.0
  • 3,396 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

235,284 €

ČETVOROSOBAN stan TELEP* 95m2* Povrat PDV-a ID#10208…

  • Soba: 4.0
  • 2,477 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

155,488 €

PRODAJA trosobnog stana TELEP* 59m2* Povrat PDV-a ID#10207…

  • Soba: 3.0
  • 2,635 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

123,080 €

PRODAJA dvosobnog stana TELEP* 45m2* Povrat PDV-a ID#10205…

  • Soba: 2.0
  • 2,735 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Podbara

157,699 €

Prodaja lokala na Podbari 50m2 Povrat PDV-a ID#10202…

  • Soba: 0.0
  • 3,218 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Podbara

103,968 €

PRODAJA jednoiposobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10201…

  • Soba: 1.5
  • 2,888 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Podbara

205,595 €

PRODAJA trosobnog stana PODBARA* 68m2* Povrat PDV-a ID#10199…

  • Soba: 3.0
  • 3,023 €/m2
  • 68 m2