EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

315,180 €

Šestosobna kuća, novogradnja, odmah useljivo *povrat PDV-a* ID#10333…

  • Soba: 10.0
  • 1,741 €/m2
  • 181 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

154,710 €

Četvorosoban , novogradnja, odmah useljivo - *povrat PDV-a* ID#10331…

  • Soba: 4.0
  • 2,149 €/m2
  • 72 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

278,100 €

Penthouse, novogradnja, odmah useljivo - *povrat PDV-a* ID#10330…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 100 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

206,000 €

Četvorosoban stan - novogradnja, 64m2 terasa, bazen*povrat PDV-a* ID#10328…

  • Soba: 3.0
  • 2,512 €/m2
  • 82 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

148,940 €

Četvorosoban stan - novogradnja, *povrat PDV-a* ID#10327…

  • Soba: 3.0
  • 2,159 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

191,484 €

Prodaja-Novi Sad- Matice Srpske ID#10299…

  • Soba: 3.5
  • 2,059 €/m2
  • 93 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

117,000 €

Stan sa parking mestom- Petrovaradin, Novi Sad ID#10298…

  • Soba: 1.5
  • 2,786 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

PETOSOBAN STAN - TELEP ID#10297…

  • Soba: 5.0
  • 2,330 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Banatić

170,000 €

Prodaja dvosobnog stana u Pariskim komunama ID#10293…

  • Soba: 2.0
  • 3,036 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Detelinara

174,000 €

Odličan, trosoban duplex na Novoj Detelinari! Mogućnost kupovine garaže !! ID#10275…

  • Soba: 3.0
  • 2,486 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Novo Naselje

198,000 €

Odličan, troiposoban stan na Novom Naselju! 78.00m2 ID#10271…

  • Soba: 3.5
  • 2,538 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

164,053 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a ID#10268…

  • Soba: 3.0
  • 2,563 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

172,100 €

TROSOBAN stan - TELEP* povrat PDV-a ID#10267…

  • Soba: 3.0
  • 2,494 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

171,532 €

TROSOBAN stan - TELEP* povrat PDV-a ID#10266…

  • Soba: 3.0
  • 2,486 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Grbavica

600 €

Grbavica odličan stan za poslovni prostor ID#10265…

  • Soba: 2.5
  • 10 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

166,164 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a* ID#10264…

  • Soba: 3.0
  • 2,556 €/m2
  • 65 m2