EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

86,000 €

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera ID#10476…

  • Soba: 0.5
  • 3,308 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

300 €

Stan u poslovnoj zgradi, ključ u agenciji ID#10471…

  • Soba: 1.0
  • 11 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Podbara

380 €

Samo kod nas u ponudi ID#10444…

  • Soba: 2.0
  • 6 €/m2
  • 62 m2

Bački Petrovac Bački Petrovac

137,800 €

Prodaja Kuće Kulpin. Površina cca 300 m2 ID#10420…

  • Soba: 6.0
  • 359 €/m2
  • 384 m2

Novi Sad Telep

630,000 €

Prodaja stana* Penthaus-210m2+220m2 krovne terase+gratis garažno mesto! ID#10412…

  • Soba: 4.0
  • 3,000 €/m2
  • 210 m2

Novi Sad Detelinara

141,110 €

DVOSOBAN stan NOVA DETELINARA ID#10392…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 48 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

2,100 €

Kuća u Sremskoj Kamenici samo za odabrane ID#10374…

  • Soba: 5.0
  • 12 €/m2
  • 180 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

169,950 €

Četvorosoban stan - Petrovaradin ID#10373…

  • Soba: 4.0
  • 2,266 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

167,375 €

ODLIČAN DVOIPOSOBAN STAN - TELEP ID#10370…

  • Soba: 3.0
  • 2,989 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Jugovićevo

97,000 €

JEDNOSOBAN stan na Jugovićevom ID#10368…

  • Soba: 1.0
  • 2,694 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Betanija

570 €

Izdaje se stan u ul.Branimira Ćosića, 64m2.Odmah useljiv. ID#10366…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

168,400 €

Trosoban stan Telep, 79m, 120 m2 dvorište, parking i ostava 30 m2.Uknjižen ID#10348…

  • Soba: 3.0
  • 2,132 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Telep

143,700 €

Prodaja stana Telep, Nov, Dvosoban, Neuseljavan! ID#10345…

  • Soba: 2.0
  • 2,763 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

118,550 €

Prodaja stana-Dvosoban, Telep, Useljiv! ID#10341…

  • Soba: 2.0
  • 2,757 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

272,950 €

Petosobna kuća, novogradnja *povrat PDV-a* ID#10337…

  • Soba: 10.0
  • 1,909 €/m2
  • 143 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

360,500 €

Šestosobna kuća, novogradnja, odmah useljivo *povrat PDV-a* ID#10335…

  • Soba: 10.0
  • 1,868 €/m2
  • 193 m2