EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

400 €

DVOSOBAN STAN - Bulevar Oslobođenja* 42m2* ID#10781…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Grbavica

350 €

DVOSOBAN stan - Grbavica* 49m2* ID#10777…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Centar

210,000 €

ČETVOROSOBAN SALONSKI STAN - Pešačka zona* 108m2* ID#10771…

  • Soba: 4.0
  • 1,944 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Centar

300,000 €

Salonski stan u Starom gradu. 93m2. Bez ulaganja. Uknjižen! ID#10769…

  • Soba: 3.0
  • 3,226 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Telep

1,100 €

Fenomenalan ČETVOROSOBAN stan ID#10768…

  • Soba: 4.0
  • 10 €/m2
  • 115 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Petrovaradin ID#10760…

  • Soba: 2.5
  • 2,281 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Liman 3

143,170 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Liman III, Balzakova, 52.00m2 ID#10755…

  • Soba: 2.0
  • 2,753 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Novo Naselje

170,000 €

Novo Naselje-69m2, Dvoiposoban ID#10748…

  • Soba: 2.5
  • 2,464 €/m2
  • 69 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

165,000 €

Prodaja stana Novi Sad-Petrovaradin, Četvorosoban-82m2 ID#10747…

  • Soba: 3.5
  • 2,012 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Banatić

219,420 €

Prodaja stana-Duplex, Rumenačka, Četvorosoban-Uknjižen! ID#10736…

  • Soba: 4.0
  • 2,411 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Telep

83,000 €

Odličan jednosoban stan na Telepu, za život ili kao investicija !! ID#10731…

  • Soba: 1.0
  • 3,192 €/m2
  • 26 m2

PRODAJA KUĆE-Nova Gajdobra-284m2,

130,000 €

PRODAJA KUĆE-Nova Gajdobra-284m2, plac sa ogromnim potencijalom (2924m2) ID#10728…

  • Soba: 5.0
  • 458 €/m2
  • 284 m2

Inđija Čortanovci

85,000 €

Odlična ponuda kuće ID#10716…

  • Soba: 10.0
  • 1,063 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

220 €

Telep, odlična ponuda za odabrane ID#10712…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja stana-Novosadskog sajma, 75m2 ID#10709…

  • Soba: 2.5
  • 2,254 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Veternička rampa

250,000 €

Prodaja kuće- Veternička rampa, solarni paneli ID#10708…

  • Soba: 6.0
  • 1,244 €/m2
  • 201 m2