EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Grbavica

300 €

Odličan stan za izdavanje - Grbavica ID#11682…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

115,500 €

Prodaja stana- jednosoban - Bulevar Oslobođenja ID#11649…

  • Soba: 1.0
  • 3,500 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

500 €

BULEVAR OSLOBOĐENJA- NAMEŠTEN ,ALEKSANDAR ZGRADA ID#11641…

  • Soba: 2.0
  • 11 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

170,000 €

Na prodaju dvoiposoban stan, Grbavica ID#11638…

  • Soba: 2.5
  • 3,269 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Rotkvarija

300 €

Izdaje se namešten dvorišni stan - Rotkvarija ID#11635…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

500 €

Izdavanje stana-Bulevar Patrijarha Pavla, Dve spavaće sobe ID#11633…

  • Soba: 2.5
  • 10 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

260 €

Izdajemo garsonjeru, Bulevar patrijarha Pavla, 260e, ODMAH USELJIVA! ID#11630…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

170,980 €

Prodajemo trosoban renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja ID#11628…

  • Soba: 3.0
  • 2,672 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Centar

400 €

DVOSOBAN NAMEŠTEN-LAZE KOSTIĆA, KLJUČ U AGENCIJI ID#11624…

  • Soba: 2.0
  • 11 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Rotkvarija

270 €

Rotkvarija: Izdaje se nameštena garsonjera ID#11618…

  • Soba: 0.5
  • 9 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Kej

250,000 €

Prodaja trosobnog stana, Kej, 71m2 ID#11616…

  • Soba: 3.0
  • 3,521 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

280,000 €

Izdavanje nameštenog četvorosobnog stana na Novoj Detelinari ID#11614…

  • Soba: 4.0
  • 3,500 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Podbara

93,500 €

Prodaja garsonjera-25m2, Nova, Dvorišno orijentisana ID#11609…

  • Soba: 0.5
  • 3,740 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Centar

123,000 €

Prodaja stana-Podbara, 41m2 ID#11608…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

180,000 €

Prodaja stana, Centar, Jednoiposoban-Parking za stanare ID#11607…

  • Soba: 1.5
  • 4,615 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

350 €

Izdavanje-jednoiposoban-34m2-Podbara ID#11606…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 34 m2