EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

100,300 €

Retkost na tržištu – renoviran dvorišni stan sa dva dvorišta, 43m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,333 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

293,550 €

2-etažna kuća na prodaju, Petrovaradin, 293.500€, 104m²…

  • Soba: 2.5
  • 2,823 €/m2
  • 104 m2

Sremski Karlovci Centar

277,000 €

Na prodaju prelepa kuca u Sremskim Karlovcima, 224m2, 277000e…

  • Soba: 5.0
  • 1,237 €/m2
  • 224 m2

Dve kuće na jednom placu – odli

103,000 €

Dve kuće na jednom placu – odlična prilika u Bačkoj Palanci!…

  • Soba: 4.0
  • 431 €/m2
  • 239 m2

Novi Sad Podbara

204,500 €

Dvoiposoban stan na prodaju, centar, 63m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,246 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Trosoban stan na prodaju, Adice, 69m2, 154500e…

  • Soba: 3.0
  • 2,239 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

231,750 €

Četvoroiposoban stan Nova Detelinara 231.750€…

  • Soba: 4.5
  • 2,492 €/m2
  • 93 m2

Pećinci Pećinci

175,100 €

Na prodaju kuća, 181m2, 175100e…

  • Soba: 0.0
  • 967 €/m2
  • 181 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

418,920 €

Na prodaju – Ekskluzivan petosoban stan u mirnom delu grada | 123,25 m² | Cena: 418.920 €…

  • Soba: 5.0
  • 3,406 €/m2
  • 123 m2

Novi Sad Banatić

158,620 €

Prodaja dvoiposobnog stana 55m² sa terasom i garažom – Sajam, Novi Sad…

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

87,500 €

Na prodaju nova garsonjera 26m2…

  • Soba: 0.5
  • 3,365 €/m2
  • 26 m2

Beočin Beočin

203,940 €

Na prodaju prelepa četvorosobna kuća – Beočin – 167 m² – 203.940 €…

  • Soba: 4.0
  • 1,221 €/m2
  • 167 m2

Novi Sad Grbavica

566,500 €

Na prodaju – Luksuzni penthouse na Grbavici, 185m² + 2 garažna mesta…

  • Soba: 5.0
  • 3,062 €/m2
  • 185 m2

SUPER KUĆA U SR. KAMENICI – IDEA

267,800 €

SUPER KUĆA U SR. KAMENICI – IDEALNA ZA PORODICU!…

  • Soba: 5.0
  • 1,063 €/m2
  • 252 m2

Novi Sad Podbara

228,000 €

Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan u centru, 82m2…

  • Soba: 3.5
  • 2,714 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Telep

221,450 €

LUX ČETVOROSOBAN STAN SA OSTAVOM I GARAŽOM – TELEP, NOVI SAD…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2