EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Sajmište

220,850 €

Troiposoban stan na Futoškoj – odlična lokacija, 67 m²…

  • Soba: 3.5
  • 3,296 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Grbavica

2,500 €

Izdaje se luksuzan duplex na Grbavici, 310m2…

  • Soba: 6.0
  • 8 €/m2
  • 310 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

126,690 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN 2.5 STAN NA TOP LOKACIJI – ĆIRPANOVA…

  • Soba: 2.5
  • 2,436 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Centar

310,000 €

Dupleks 136 m² u centru Novog Sada – idealan za život ili firmu…

  • Soba: 5.0
  • 2,279 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Centar

2,000 €

Lokal na prodaju na atraktivnoj lokaciji kod fakulteta – idealan za investiciju!…

  • Soba: 0.0
  • 15 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Rotkvarija

550 €

Prostran i miran stan u centru – dvorišna orijentacija, terasa 550e!…

  • Soba: 1.5
  • 12 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

330,940 €

Luksuzan stan u srcu Novog Sada – Savršen spoj komfora i elegancije u 119m2!…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 119 m2

Inđija Inđija

206,000 €

Na prodaju građevinsko zemljište sa prelepim pogledom na Dunav…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Rotkvarija

122,570 €

Na prodaju renoviran stan u Kisačkoj ulici, u blizini restorana Fortune- HITNA PRODAJA!…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

184,000 €

Moderan 2.5-soban stan od 65 m² u vrhunskoj zgradi, Novi Sad…

  • Soba: 2.5
  • 2,831 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Spens

118,450 €

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji – namešten, 33 m², 2. sprat, 118.450 €…

  • Soba: 1.0
  • 3,589 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Veternk

300 €

Novi lokal u centru Veternika…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 30 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

430,000 €

Na prodaju luksuzan stan, Sremska Kamenica, 145m2…

  • Soba: 5.0
  • 2,966 €/m2
  • 145 m2

Novi Sad Detelinara

56,650 €

Na prodaju garsonjera na Novoj Detelinari…

  • Soba: 0.5
  • 2,360 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Adice

280 €

Jednoiposoban stan u mirnom delu Adica – terasa, parking, gasno grejanje…

  • Soba: 1.5
  • 8 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Trosoban stan 76 m², potpuno namešten – Premija na Novoj Detelinari !…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 76 m2