EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

500 €

Lokal u centru Novog Sada, 75 m² – odlična vidljivost i funkcionalan prostor…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Centar

2,000 €

Prostran kancelarijski prostor od 250 m² za izdavanje – idealan za razvoj vašeg poslovanja…

  • Soba: 5.0
  • 8 €/m2
  • 250 m2

Novi Sad Grbavica

300 €

KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA GRBAVICI – ODLIČNA LOKACIJA, USELJIVA ODMAH!…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Novo Naselje

230,000 €

Četvorosoban stan, 84 m², Novo Naselje, Novi Sad…

  • Soba: 4.0
  • 2,738 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Detelinara

400 €

Moderan jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, kompletno namešten, spreman za useljenje…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

HITNA PRODAJA – POSLOVNI PROSTOR U CENTRU, ŽELEZNIČKA ULICA…

  • Soba: 0.5
  • 2,841 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Centar

114,580 €

Jednoiposoban stan 36 m², Centar, Novi Sad, 4. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,183 €/m2
  • 36 m2

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, t

138,000 €

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, terasa – mirna dvorišna orijentacija…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

980 €

Prostran trosoban stan u centru Novog Sada –pogodan i za poslovni prostor…

  • Soba: 3.0
  • 15 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Detelinara

278,000 €

Moderan i prostran porodični stan u novoj zgradi…

  • Soba: 3.5
  • 3,475 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Grbavica

320 €

Komforna nameštena garsonjera na Grbavici – terasa, lift…

  • Soba: 0.5
  • 12 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Grbavica

400 €

Jednoiposoban stan 46m², Danila Kiša, lift, terasa – 400€…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Podbara

470 €

Jednoiposoban stan 42 m² – Podbara, sa parking mestom…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 42 m2

Beočin Beočin

144,200 €

Plac sa pogledom na Novi Sad – Rakovac, Salaksije…

  • 144 €/m2
  • 1000 m2

Novi Sad Telep

60,000 €

Dvosoban stan 41 m² za potpuno renoviranje…

  • Soba: 2.0
  • 1,463 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

320 €

Izdavanje jednosobnog stana u centru Novog Sada –namešten, mirna lokacija…

  • Soba: 1.0
  • 11 €/m2
  • 30 m2