EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Avijatičarsko naselje

125,660 €

Prodaja stana | 44m2 | Dvosoban | Squer Garden, Avijatičarsko naselje, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,856 €/m2
  • 44 m2

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502

154,500 €

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka…

  • Soba: 4.0
  • 1,431 €/m2
  • 108 m2

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502

154,500 €

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka…

  • Soba: 4.0
  • 1,431 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Novo Naselje

125,660 €

ODLIČNA PRILIKA – USELJIV STAN NA NOVOM NASELJU!…

  • Soba: 1.5
  • 3,396 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Podbara

550 €

Moderan dvosoban stan od 42 m² - Kisačka ulica…

  • Soba: 2.0
  • 13 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Centar

48,410 €

PRODAJA LOKALA – CENTAR NOVOG SADA…

  • Soba: 0.5
  • 1,936 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

95,300 €

EKSKLUZIVNA PRILIKA – MODERNO OPREMLJENA GARSONJERA NA TOP LOKACIJI! IDEALNA ZA ŽIVOT I INVESTICIJU…

  • Soba: 0.5
  • 3,665 €/m2
  • 26 m2

Prostrano domaćinstvo u Žablju

185,400 €

Prostrano domaćinstvo u Žablju – idealno za porodičan život ili investiciju…

  • Soba: 6.0
  • 660 €/m2
  • 281 m2

Novi Sad Centar

400 €

IZDAJE SE KOMFORAN DVOSOBAN STAN – ODLIČNA LOKACIJA, NOVI SAD…

  • Soba: 2.0
  • 6 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

Troiposoban stan 73 m² – Bulevar Patrijarha Pavla…

  • Soba: 3.5
  • 2,681 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Grbavica

188,400 €

LUKSUZAN DUPLEKS NA GRBAVICI – NOV, NAMEŠTEN, 2 TERASE, TOP LOKACIJA…

  • Soba: 2.5
  • 3,193 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Centar

250,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN – CENTAR, TOP LOKACIJA…

  • Soba: 1.5
  • 5,319 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

278,100 €

LUKSUZAN STAN SA POGLEDOM NA TVRĐAVU…

  • Soba: 2.0
  • 6,953 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

500 €

Jednoiposoban stan 40m² blizu centra – zastakljena terasa…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

25,000 €

Na prodaju dva garažna mesta površine po 12 m² - Heroja Pinkija…

  • 2,083 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Centar

1,000 €

Centar (Stari grad) – reprezentativan poslovni prostor sa garažom u vrhunskoj lokaciji…

  • Soba: 4.0
  • 11 €/m2
  • 91 m2