EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

158,620 €

Na prodaju dvosoban stan 49m2 sa pogledom na Frušku goru-Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Novo Naselje

149,350 €

Prodaja stana u Tozinom sokaku | 60m2 + 30m2 (siva faza) | Novi Sad…

  • Soba: 3.0
  • 2,489 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

650 €

Kompletno renoviran, svetao dvosoban stan 60m² – Nova Detelinara, Pasterova…

  • Soba: 2.0
  • 11 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Odlična ponuda za investiciju u strogom centru…

  • Soba: 0.5
  • 3,863 €/m2
  • 32 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

159,000 €

Novogradnja, 2.5soban Petrovaradin - ODMAH USELJIVO + POVRAT PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,524 €/m2
  • 63 m2

Sremski Karlovci Centar

380,000 €

Na prodaju kuća u centru Sremskih Karlovaca, na placu od 382m2, 380000…

  • Soba: 0.0
  • 3,689 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

154,500 €

ODLIČNA CENA – ODLIČNA LOKACIJA – BULEVAR OSLOBOĐENJA…

  • Soba: 2.5
  • 2,664 €/m2
  • 58 m2

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Saj

128,750 €

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Sajlovo…

  • Soba: 3.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

267,800 €

Troiposoban stan na Podbari – prostran, svetao i na odličnoj lokaciji…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Telep

137,000 €

Moderan i svetao dvosoban stan – Heroja Pinkija, Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,425 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

135,000 €

Poslovni prostor / Stan | 50m2 | Kod Futoške pijace, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,700 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

123,600 €

Namešten dupleks na top lokaciji – odlična cena!…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

195,900 €

Noviji trosoban stan 65m² sa parking mestom – Bulevar Evrope…

  • Soba: 3.0
  • 3,014 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Grbavica

175,000 €

Potpuno renoviran dvoiposoban stan na Grbavici sa velikom terasom…

  • Soba: 2.5
  • 3,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

169,500 €

Trosoban stan na prodaju – Novosadski sajam, odlična lokacija…

  • Soba: 3.0
  • 2,457 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

128,500 €

Na prodaju dvoiposoban stan površine 44 m²- Telep…

  • Soba: 2.5
  • 2,920 €/m2
  • 44 m2