EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

450 €

Odličan stan na Novoj Detelionari sa svim potrebnim uređajima…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

246,500 €

Kompletno opremljen dupleks 94 m² u Somborskoj ulici sa parking mestom…

  • Soba: 4.0
  • 2,622 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Moderan i luksuzno opremljen stan na Bulevaru Evrope…

  • Soba: 1.5
  • 3,433 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

165,000 €

Trosoban stan sa prelepim pogledom u najlepšem delu Novog naselja…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

1,800 €

Izdaje se višenamenski poslovni prostor- 300m2 Petrovaradin…

  • Soba: 4.0
  • 6 €/m2
  • 300 m2

Novi Sad Grbavica

350 €

Odlična lokacija i lokal za početak biznisa, retko dobra ponuda…

  • Soba: 1.0
  • 18 €/m2
  • 19 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

400 €

Duplex lokal u prometnom delu Cara Dušana…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Centar

170,000 €

Funkcionalan stan u centru grada…

  • Soba: 2.0
  • 4,359 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

235,000 €

Prodaja uličnog lokala 191 m² – Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad…

  • Soba: 0.0
  • 1,230 €/m2
  • 191 m2

Novi Sad Podbara

144,200 €

Prodaja stana – Podbara, Koče Kolarova, 48m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

191,580 €

Trosoban stan 60m² | Square Garden | Uknjižen, bez tereta | 3. sprat…

  • Soba: 3.0
  • 3,193 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

600 €

Kompletno namešten dvoiposoban stan 63m2 + garažno mesto+ PET FRIENDLY…

  • Soba: 2.5
  • 10 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Kompletno renoviran, svetao dvosoban stan 60m² – Nova Detelinara, Pasterova…

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

133,900 €

Dvosoban stan | Square Garden | Polunamešten | 1. sprat |…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

101,000 €

Kompletno nameštena garsonjera sa odvojenom kuhinjom i terasom – mirna lokacija na Detelinari…

  • Soba: 1.0
  • 3,156 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Novo Naselje

159,650 €

Dvoiposoban stan 59 m² sa terasom – Novo naselje, mirna i porodična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 2,706 €/m2
  • 59 m2