EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Na prodaju industrijska parcela 2.9

154,000 €

Na prodaju industrijska parcela 2.990 m² – Đurđevo…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 48 m² + PARKING MESTO | 50m OD BULEVARA EVROPE | HITNA PRODAJA…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

113,240 €

Lux novogradnja na Grbavici – 31 m² – odmah useljiv…

  • Soba: 1.0
  • 3,653 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

151,620 €

Nov, svetao trosoban stan na Telepu – 64 m²…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Futog

56,280 €

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura…

  • 82 €/m2
  • 683 m2

Novi Sad Futog

52,630 €

• 103 €/m2
  • 511 m2

Novi Sad Futog

68,700 €

• 103 €/m2
  • 667 m2

Novi Sad Futog

69,000 €

• 103 €/m2
  • 670 m2

Novi Sad Futog

53,970 €

• 103 €/m2
  • 524 m2

Novi Sad Futog

52,430 €

• 103 €/m2
  • 509 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Perfekcija na Bulevaru Evrope – Dvosoban stan sa velikom terasom…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

380 €

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan na Telepu – 32 m²…

  • Soba: 1.5
  • 12 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Novo Naselje

300 €

Izdaje se nameštena garsonjera na Novom Naselju…

  • Soba: 0.5
  • 12 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Telep

550 €

Moderan dvosoban stan sa panoramskim pogledom na Frušku goru – Telep…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

350 €

Lep i svetao stan za izdavanje na Avijatičarskom naselju…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

236,900 €

Na prodaju ulični poslovni lokal 119m2 na Bulevaru patrijarha Pavla…

  • Soba: 0.0
  • 1,991 €/m2
  • 119 m2