EKSKLUZIVE

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Salajka

632,000 €

Prodaja poslovnih lokala – Novogradnja na Salajci, visoko prizemlje, odlična lokacija…

  • Soba: 0.0
  • 2,548 €/m2
  • 248 m2

Novi Sad Salajka

624,550 €

Prodaja poslovnih lokala – Novogradnja na Salajci, prizemlje, odlična lokacija…

  • Soba: 0.0
  • 2,776 €/m2
  • 225 m2

Novi Sad Adice

144,200 €

PRODAJA STANA – ADICE (kod stadiona Vujadin Boškov) – 75 m²…

  • Soba: 3.0
  • 1,923 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Liman 1

450 €

Dvosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, 46 m²…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 46 m2

Prodaja trosobnog stana u Kraljevom

247,200 €

Prodaja trosobnog stana u Kraljevom parku…

  • Soba: 3.0
  • 4,414 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Grbavica

350 €

Izdaje se svetla garsonjera na Grbavici!…

  • Soba: 1.0
  • 12 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Povoljna prodaja jednosobnog stana u mirnom delu Adica…

  • Soba: 1.0
  • 2,363 €/m2
  • 34 m2

EKSKLUZIVNO IMANJE NA FRUŠKOJ GORI

189,520 €

EKSKLUZIVNO IMANJE NA FRUŠKOJ GORI – 1,6 ha – POGLED NA DUNAV!…

  • 1,185 €/m2
  • 160 m2

Novi Sad Satelit

155,500 €

Na prodaju trosoban stan u novogradnji kod Satelitske pijace - 56m2…

  • Soba: 3.0
  • 2,777 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Novo Naselje

51,500 €

Funkcionalna garsonjera na Novom naselju – idealna za stanovanje ili poslovni prostor…

  • Soba: 0.5
  • 2,060 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan na Telepu – novogradnja…

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Adice

450 €

Nov jednoiposoban stan 45m² – Adice…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

133,900 €

Troiposoban dupleks 81m² na Adicama, 2. sprat, novogradnja, parking uključen…

  • Soba: 3.5
  • 1,969 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

298,700 €

Prostran petosoban duplex od 104 m², Bulevar Evrope…

  • Soba: 5.0
  • 2,872 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Odličan dvoiposoban stan 52 m² – Telep/Adice, novogradnja, terasa…

  • Soba: 2.5
  • 2,278 €/m2
  • 52 m2

TOP LOKACIJA – LIMAN 2 | Loft sta

112,270 €

TOP LOKACIJA – LIMAN 2 | Loft stan sa galerijom i panoramskim pogledom-33m²…

  • Soba: 1.5
  • 3,402 €/m2
  • 33 m2