Ekskluzivne Nekretnine Novi Sad
  Novi Sad

Недвижимость Телеп Novi Sad

667 объектов

Nov, luksuzno namešten dvosoban stan kod Lidla na Limanu – vrhunski kvalitet gradnje

Na prodaju moderan, potpuno nov i kompletno namešten dvosoban stan, smešten na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade izgrađene 2025. godine, u ulici Laze La Продажа
147.320 €
Nov, luksuzno namešten dvosoban stan kod Lidla na Limanu – vrhunski kvalitet gradnje Na prodaju moderan, potpuno nov i kompletno namešten dvosoban stan, smešten na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade izgrađene 2025. godine, u ulici Laze La
Telep, Novi Sad
46 m² 1.5 1. этаж 3.203 €/m²
Квартира — Продажа
Fenomenalna investiciona prilika – stan na odličnoj lokaciji!

Na prodaju uknjižen dvoiposoban stan u ulici Heroja Pinkija. Stan je uknjižen na 70 m², dok je korisna i grejna površina 52 m². Nalazi se u prizemlju, poseduje zastakljenu terasu Продажа
129.800 €
Fenomenalna investiciona prilika – stan na odličnoj lokaciji! Na prodaju uknjižen dvoiposoban stan u ulici Heroja Pinkija. Stan je uknjižen na 70 m², dok je korisna i grejna površina 52 m². Nalazi se u prizemlju, poseduje zastakljenu terasu
Telep, Novi Sad
70 m² 3.0 1.854 €/m²
Квартира — Продажа
NOVI SAD. TELEP.ČETVOROSOBAN STAN,MOGUĆNOST KUPOVINE DVA GARAŽNA MESTA. Stan je lociran na početku, odnosno urbanom Продажа
360.500 €
NOVI SAD. TELEP.ČETVOROSOBAN STAN,MOGUĆNOST KUPOVINE DVA GARAŽNA MESTA. Stan je lociran na početku, odnosno urbanom
Telep, Novi Sad
127 m² 4.0 4. этаж 2.839 €/m²
Квартира — Продажа
NOVI SAD. TELEP. DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405) Продажа
117.350 €
NOVI SAD. TELEP. DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Telep, Novi Sad
39 m² 2.0 3.009 €/m²
Квартира — Продажа
NOVI SAD. TELEP. DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405) Продажа
120.500 €
NOVI SAD. TELEP. DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Telep, Novi Sad
39 m² 2.0 1. этаж 3.090 €/m²
Квартира — Продажа
NOVI SAD. TELEP. DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405) Продажа
129.950 €
NOVI SAD. TELEP. DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Telep, Novi Sad
42 m² 2.0 1. этаж 3.094 €/m²
Квартира — Продажа
NOVI SAD. TELEP. TROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405) Продажа
172.150 €
NOVI SAD. TELEP. TROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Telep, Novi Sad
60 m² 3.0 1. этаж 2.869 €/m²
Квартира — Продажа
NOVI SAD. TELEP. GARSONJERA. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405) Продажа
84.300 €
NOVI SAD. TELEP. GARSONJERA. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Telep, Novi Sad
26 m² 0.5 2. этаж 3.242 €/m²
Квартира — Продажа
NOVI SAD. TELEP. TROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405) Продажа
194.400 €
NOVI SAD. TELEP. TROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Telep, Novi Sad
68 m² 3.0 2. этаж 2.859 €/m²
Квартира — Продажа
NOVI SAD. TELEP. DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405) Продажа
129.900 €
NOVI SAD. TELEP. DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Telep, Novi Sad
42 m² 2.0 2. этаж 3.093 €/m²
Квартира — Продажа
NOVI SAD. TELEP. TROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405) Продажа
172.130 €
NOVI SAD. TELEP. TROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Telep, Novi Sad
60 m² 3.0 2. этаж 2.869 €/m²
Квартира — Продажа
NOVI SAD. TELEP. GARSONJERA. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405) Продажа
84.300 €
NOVI SAD. TELEP. GARSONJERA. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Telep, Novi Sad
26 m² 0.5 3. этаж 3.242 €/m²
Квартира — Продажа

667 Вся недвижимость →

Недвижимость на Телепе — крупнейший жилой район Novi Sada

Телеп является одним из крупнейших и самых населенных жилых районов в Novi Sadu, расположенным в южной части города. Его характеризуют преимущественно жилые здания периода интенсивного строительства, а также более новые объекты, которые возводились в течение последних десятилетий. Телеп имеет развитую инфраструктуру — торговые центры, школы, детские сады, медицинские учреждения и отличную сеть общественного транспорта, которая связывает его с центром и другими частями города. Именно поэтому Телеп годами привлекает наибольшее количество покупателей и арендаторов недвижимости в Novi Sadu.

Покупка и аренда квартир на Телепе

Предложение недвижимости на Телепе является самым обширным в Novi Sadu — от студий и однокомнатных квартир до больших семейных квартир и домов с участком. Цены на квартиры на Телепе более доступны по сравнению с Центром и Грбавицей, что делает его первым выбором для молодых семей, студентов и инвесторов, которые покупают недвижимость для сдачи в аренду