Ekskluzivne Nekretnine Novi Sad
  Novi Sad

Недвижимость Сателит Novi Sad

23 объектов



Na prodaju kompletno renoviran i namešten stan površine 46 m², sa zatvorenom terasom od 3 m², na drugom spratu zgrade na Novom Naselju, u mirnom delu okruženom zelenilom.

Stan čine svetao dnevni boravak sa praktičnim bračnim kreveto Продажа
131.300 €
Na prodaju kompletno renoviran i namešten stan površine 46 m², sa zatvorenom terasom od 3 m², na drugom spratu zgrade na Novom Naselju, u mirnom delu okruženom zelenilom. Stan čine svetao dnevni boravak sa praktičnim bračnim kreveto
Satelit, Novi Sad
46 m² 2.0 2. этаж 2.854 €/m²
Квартира — Продажа
Novi Sad,Novo Naselje,na prodaju kompletno renoviran i namešten stan površine 46 m², sa dodatnom zatvorenom terasom o Продажа
131.400 €
Novi Sad,Novo Naselje,na prodaju kompletno renoviran i namešten stan površine 46 m², sa dodatnom zatvorenom terasom o
Satelit, Novi Sad
46 m² 2.0 2. этаж 2.857 €/m²
Квартира — Продажа
<p>Novi Sad-Satelit</p><p>Dvoiposoban stan na trecem spratu u zgradi koja je okruzena zelenilom i sa dovoljno parking me Продажа
113.300 €
<p>Novi Sad-Satelit</p><p>Dvoiposoban stan na trecem spratu u zgradi koja je okruzena zelenilom i sa dovoljno parking me
Satelit, Novi Sad
50 m² 2.5 3. этаж 2.266 €/m²
Квартира — Продажа
Futoški put - Useljiv Lokal 50 m2 u blizini Satelitske Pijace - Zakupnina 600e - Potreban Depozit - 065 385 8880 Аренда
600 € / месяц
Futoški put - Useljiv Lokal 50 m2 u blizini Satelitske Pijace - Zakupnina 600e - Potreban Depozit - 065 385 8880
Satelit, Novi Sad
50 m² 0. этаж 12 €/m²
Коммерческая — Аренда
<p>Novi Sad-Satelit-oglašavamo na prodaju stan u blizini pijace,škole,obdaništa ,autobuskih stajališta. </p><p>Za in Продажа
102.000 €
<p>Novi Sad-Satelit-oglašavamo na prodaju stan u blizini pijace,škole,obdaništa ,autobuskih stajališta. </p><p>Za in
Satelit, Novi Sad
46 m² 2.0 3. этаж 2.217 €/m²
Квартира — Продажа
Nov stan u novoj, tek useljenoj zgradi. Od kucnih ljubimaca dolaze u obzir samo manji psi. Useljivo od 1. novembra.Konta Аренда
500 € / месяц
Nov stan u novoj, tek useljenoj zgradi. Od kucnih ljubimaca dolaze u obzir samo manji psi. Useljivo od 1. novembra.Konta
Satelit, Novi Sad
36 m² 1.5 4. этаж 14 €/m²
Квартира — Аренда


Na prodaju je kompletno renoviran i namešten stan površine 92 m², smešten na drugom spratu zgrade na Novom Naselju, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji okruženoj zelenilom.

Posebnost ove nekretnine je u tome što je površina od 92 m² or Продажа
272.950 €
Na prodaju je kompletno renoviran i namešten stan površine 92 m², smešten na drugom spratu zgrade na Novom Naselju, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji okruženoj zelenilom. Posebnost ove nekretnine je u tome što je površina od 92 m² or
Satelit, Novi Sad
92 m² 4.0 2. этаж 2.967 €/m²
Квартира — Продажа
Prodajemo garsonjeru 14m2 na 4 spratu na Satelitu. Ovakvi mali stanovi su prava retkost na tržištu i zbog toga svima koji traže malu stambenu jedinicu ovo je jednistvena prilika šifra 1032721 kot.tel. Reg.br.u registru posrednika 174 Продажа
56.650 €
Prodajemo garsonjeru 14m2 na 4 spratu na Satelitu. Ovakvi mali stanovi su prava retkost na tržištu i zbog toga svima koji traže malu stambenu jedinicu ovo je jednistvena prilika šifra 1032721 kot.tel. Reg.br.u registru posrednika 174
Satelit, Novi Sad
14 m² 0.5 4. этаж 4.046 €/m²
Квартира — Продажа
Novi Sad - Satelit, prodaje se garsonjera od 14m2, odmah useljiva, uknjižena. 
Garsonjera je u dobrom stanju, bez ulaganja, namešten.

Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa Продажа
56.600 €
Novi Sad - Satelit, prodaje se garsonjera od 14m2, odmah useljiva, uknjižena. Garsonjera je u dobrom stanju, bez ulaganja, namešten. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa
Satelit, Novi Sad
14 m² 0.5 4. этаж 4.043 €/m²
Квартира — Продажа
Satelit-Renovirana Manja Garsonjera 14 m2-065/385 8880 Продажа
57.680 €
Satelit-Renovirana Manja Garsonjera 14 m2-065/385 8880
Satelit, Novi Sad
14 m² 0.5 4. этаж 4.120 €/m²
Квартира — Продажа
Izdaje se garaža - Satelit - 15m2, 60e ID#12570 Аренда
60 € / месяц
Izdaje se garaža - Satelit - 15m2, 60e ID#12570
Satelit, Novi Sad
15 m²
Гараж — Аренда
NOVI SAD.SATELIT.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405) Продажа
102.000 €
NOVI SAD.SATELIT.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Satelit, Novi Sad
46 m² 2.0 3. этаж 2.217 €/m²
Квартира — Продажа

23 Вся недвижимость →

Недвижимость на Сателите — современный жилой район в Novi Sad

Сателит — это жилой район в Novi Sad, который развился как часть планового расширения города, известный преимущественно новой жилой застройкой и благоустроенной инфраструктурой. Район предоставляет все необходимые удобства для качественной повседневной жизни — магазины, школы, детские сады и медицинские учреждения, а также хорошее транспортное сообщение с центром и другими частями Novi Sad. Сателит особенно популярен среди молодых семей, которые ищут современную квартиру в новом здании по доступной цене, в тихом и благоустроенном окружении.

Покупка и аренда квартир на Сателите

Предложение недвижимости на Сателите включает квартиры в новых жилых зданиях — однокомнатные, двухкомнатные и трехкомнатные, с современной отделкой и функциональной планировкой. Цены на квартиры на Сателите доступны по сравнению с центральными локациями, что делает его привлекательным для покупателей, которые хотят новостройку без центральных цен. Спрос на аренду стабильный, особенно выражен среди работающих в близлежащих деловых зонах. Все объявления регулярно обновляются и представлены с фотографиями, ценами и контактными данными агентств.